Обрати сторінку
Максимальний формат листа (мм) 508 × 660
Мінімальний формат листа (мм) Лицьовий друк 200 × 296
Мінімальний формат листа (мм) З переворотом 257 × 296
Максимальна площа друку (мм)  470х650
Кількість друкованих секцій 4
Максимальна швидкість друку (аркуш/год) Лицьовий друк 16000
Максимальна швидкість друку (аркуш/год) З переворотом 15200
Мінімальна швидкість друку (аркуш/година) 4000
Товщина запечатуваного матеріалу (мм) 0,04-0,4
Товщина друкарської форми (мм) 0,2-0,3
Максимальна ширина форми (мм) 650
Довжина форми (мм) 550
Поле листа, що затискається захопленням (мм) 8-10
Висота стапеля самонакладу (мм) 900
Висота стопи приймання (мм) 730
Потужність (кВт) 34,1
Вага (кг) 15050
Габарити (мм) 7 687 × 2 840 × 1 857

SHINOHARA 66IVH

Офсетна друкарська машина

Сенсорний монітор, розроблений для інтерактивного керування

Широке розмаїття завдань може контролюватись із використанням сенсорного монітора, розробленого для збільшення ефективності оператора. Оператори можуть також відстежувати налаштування на моніторі, коли вони вибирають форми або перемикаються на роботу з переворотом.

Система приведення, яка підтримує продуктивність на високій виробничій швидкості.

Збільшення жорсткості захватів уможливило стабільне приведення на високій швидкості друку. На додаток, використовується ультразвуковий датчик подвійного листа для контролю порушень у подачі паперу незалежно від товщини і кольору.

Автоматична система змивки (А. Барвиста система / В. Система зволоження).

Підтримка офсетних циліндрів та барвистих роликів у чистоті є складовою для забезпечення якості друку. Автоматична система змивки Shinohara здійснює операції зі змивки протягом хвилини натисканням кнопки.

Схема побудови циліндрів на 7 годин

Серія машин Shinohara 66/75 використовують схему побудови циліндрів на 7 годин (формний, офсетний та друкований циліндри), запобігаючи ударному впливу виїмки циліндра. Розроблена за допомогою комп’ютерів, ця чудова схема також забезпечує кращий гуркіт фарби і товщину барвистого шару.

Головка самонакладу, що базується на просунутій технології

Перероблена головка самонакладу відповідає вимогам високошвидкісного виробництва. У ній також менше регулювань, які потрібні при зміні формату, що збільшує продуктивність самонакладення паперу та зменшує операторські налаштування.

SPC (Система зміни форм Sinohara)

Система зміни форм Shinohara пропонує напівавтоматичну зміну форм натисканням кнопки, не вимагає загинання клапана, 900 затискача та будь-яких інструментів, таким чином будь-який оператор може замінити форми швидко і точно. Заміна форми займає менше хвилини на секцію. Це прискорює процес підготовки машини, підвищує час роботи машини на друк та підвищує загальну ефективність.

Барвиста система з оптимальним водним балансом (А. Барвиста система / В. Система зволоження)

Оптимальний розклад валиків був розроблений з метою підвищення ефективності розкочування фарби. Наша система досягає ідеального фарбоперенесення та завжди забезпечує оптимального балансу фарба/зволоження. Положення розкатного валика, що змінюється для друку маленьких зображень.

Управління акуратним викладом

Повітряний роздмухування та функція гальма листа Shinohara ефективним способом забезпечують рівний виклад паперу аж до останнього друкованого листа. Покращені механізми, включаючи передній та бічні зіштовхувачі паперу, забезпечують стабільний виклад. Опційне інфрачервоне сушіння може бути встановлене для зменшення міжопераційного часу.

Наступне покоління операційної консолі

Дозволяє керувати зональною подачею фарби на кожній секції з функцією покрокового регулювання кількості фарби, що подається, для всіх барвистих зон одночасно як у числовому, так і у процентному діапазонах. Можливість копіювання сформованого для однієї друкованої секції барвистого профілю будь-яку іншу барвисту секцію. Віддалене управління кількістю зволожуючого розчину, що подається. Є можливість управління осьовим, радіальним та діагональним приведенням. Можливість усунення клапана офсетної форми вздовж осі формного циліндра за допомогою затиску. Каліброване верхнє джерело світла Пристрій збереження інформації для попереднього налаштування барвистих зон.

Друкарські циліндри подвійного діаметра

Конфігурація друкованої секції з друкованими циліндрами подвійного діаметра збільшують асортимент матеріалів, що запечатуються до 0,6 мм товщиною.

Система усунення перекосу форми із запатентованою технологією для виняткової точності

Запатентована система штифтового приведення з усуненням перекосу форми, що дозволяє здійснювати приведення з точністю 0,6 мм під час друку, без зупинки машини. Машини 66 Серії з високостапельним прийманням обладнані системою діаметром Система перевороту пропонує виняткову точність суміщення передавального циліндра. Система перевороту з системою захватів та напрямних роликів забезпечує точну передачу листа та поєднання.

ПОДІЛИТИСЯ:

[ishare_buttons]

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту