Обрати сторінку

MINI VARIABLE 26-44 см

Машини для міні фальцювання

Предназначены для выполнения узкоспециализированных работ, например, для фальцовки малоформатных вкладышей с большим количеством фальцев, для изготовления пакетиков, для изготовления продукции с предварительной отрезкой листа с рулона и последующей фальцовкой. Эти машины моноблочные и содержат одну, максимум две фальцевальные секции. Только машины серии SM40 являются составными и могут содержать до трех отдельных фальцевальных секций. Основное применение этих машин – фальцовка малоформатных вкладышей для продукции фармацевтической или парфюмерной промышленности.

Конструкція:

Основою машин є монолітна чавунна станина. При цьому всі стаціонарні секції монтуються в монолітній станині, а не приєднуються на кріпленнях. Така структура збільшує надійність і вібростійкість машин SHOEI і дозволяє закладати в їх конструкцію принцип роботи на високих швидкостях.

Самонаклад:

Серія MINI VARIABLE через своє вузькоспеціалізоване призначення комплектується лише двома типами самонакладів. Перший тип – плоскостапельний Mini Type Feeder використовується для подачі на стіл рівняння листової продукції. Другий тип – Roll Feeder застосовується для подачі рулонного матеріалу та встановлюється при комплектації машини пристроєм для роботи з рулону. У самонакладі Mini Type Feeder встановлена ​​швидкісна головка типу High Speed. Для роботи із надмалими форматами та пористим папером SHOEI пропонує також подавальну систему Front Feed Device без головки High Speed, оснащену вакуумним колесом та комплектом бічних та фронтальних роздувів.

Касетна фальцювальна секція:

Серія MINI VARIABLE через своє вузькоспеціалізоване призначення комплектується лише двома типами самонакладів. Перший тип – плоскостапельний Mini Type Feeder, використовується для подачі на стіл рівняння листової продукції. Другий тип – Roll Feeder застосовується для подачі рулонного матеріалу та встановлюється при комплектації машини пристроєм для роботи з рулону. У самонакладі Mini Type Feeder встановлена ​​швидкісна головка типу High Speed. Для роботи із надмалими форматами та пористим папером SHOEI пропонує також подавальну систему Front Feed Device без головки High Speed, оснащену вакуумним колесом та комплектом бічних та фронтальних роздувів.

Ножова фальцювальна секція:

Для деяких моделей серії MINI Variable можлива комплектація ножовою секцією Electronic Knife для перехресного фальця з двома додатковими фальцкасетами – модель КТТ. Секція КТТ монтується монолітно в станину машини і забезпечує один або два перехресні фальці після касетної секції. Можливе одночасне використання ножа та однієї додаткової фальцювальної касети.

Контроль та управління:

Контроль та керування машиною здійснюється надійною комп’ютерною системою. Зміна швидкості машини за допомогою інвертора дозволяє плавно регулювати швидкість фальцювання. Система контролю проходження листа побудована на базі ультразвукових датчиків.

Прийомно-вивідний пристрій:

Для серії машин фальцювальних MINI Variable SHOEI пропонує 3 типи приймальних пристроїв. Перший тип – 2 приймальні лотки з вертикальним виведенням комплектів, лічильником пачок та їх поділом. Вони встановлені на виході з касетної секції та на виході з ножової секції. Другий тип – моторизований приймальний стіл, яким оснащуються машини без секції ножа. Третій тип – пересувний вертикальний приймальний стеккер з обтискними валами, роздільником та лічильником пачок. Їм може комплектуватися будь-яка машина SHOEI.

Основою машин є монолітна чавунна станина. При цьому всі стаціонарні секції монтуються в монолітній станині, а не приєднуються на кріпленнях. Така структура збільшує надійність і вібростійкість машин SHOEI і дозволяє закладати в їх конструкцію принцип роботи на високих швидкостях.

Технічні характеристики:

Модель MV 40 КТТ MV 40 КTT + SM 26 K SM 26-7KTT/SM26-5K
Максимальний формат, мм 400 х 600 400 х 600 / 260 х 400 260 х 400 / 195 х 400
Мінімальний формат, мм 50 x 100 50 x 100 50 x 100
Кількість касет От 5 до 7 От 5 до 7 7 (2) + 5
Кількість ножів 1 2 2
Швидкість подачі До 40 000 До 40 000 До 40 000
Габарити Д х Ш, мм 2 180 х 885 2 260 х 1790 1 910 х 860
Вага, кг 500 680 450

* Максимальна кількість готових комплектів за годину визначається безліччю факторів: тип паперу, наявність операцій перфорування, кількість фальців тощо.

Переваги:

 • Вибір із 4 різних типів самонакладів з урахуванням специфіки роботи.
 • Автоматична установка стопи в положення початку роботи датчика наближення.
 • Система регульованих роздування з усіх боків стопи.
 • Швидкісна головка самонакладу типу HIGH POWER.
 • Поліуретанове вакуумне колесо, що подає, синхронізоване з головкою.
 • Ультразвуковий датчик контролю подачі листів, не схильний до запилення.
 • Система бічного рівняння листа на накладному столі з ременем, що транспортує.
 • Керамічні антистатичні фальцювальні вали, які підходять для будь-якого паперу.
 • Зубчастий привід фальцювальних валів у моделях з евольвентними шестернями та безперервним мастилом типу «масляний душ».
 • Кріплення фальцювальних валів в дворядних підшипниках, що не обслуговуються.
 • Ручне налаштування фальцювальних валів на товщину паперу контрольними затискачами або автоматичне за даними комп’ютера у моделях FA.
 • Налаштування положення фальців за цифровими лімбами або за даними комп’ютера у моделях FA.
 • Фальцювальні касети та ножові секції із шумозахисними кожухами.
 • Надшвидкісні (до 40 000 циклів на годину) комбіновані фальцювальні ножові пристрої з фотодатчиком та електромагнітною муфтою.
 • Ніж спрацьовує лише після виявлення паперу датчиком, що виключає застрягання.
 • Багатофункціональний вал для встановлення перфораційних, біговочних чи підрізних ножів.
 • Прийомно-лічильний пристрій з обандеролюванням та пресуванням готових стоп.
 • Висока надійність та довговічність машин.

Додаткові пристрої:

 • Приймальний пристрій MVPS (miniature vertical press stacker) з лічильником пачок.
 • Окрема секція ножа для перехресного фальця Cross Fold Knife Unit.
 • Пристрій для роботи з рулонним матеріалом, включаючи відрізки.
 • Спеціальні окремі лічильні пристрої.
 • Додатковий інструмент для перфорації та біговки.
ПОДІЛИТИСЯ:

[ishare_buttons]

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту