Обрати сторінку
Технологія різання дискові ножі
Точність різання ±1 мм
Робоче поле 166 см
Мінімальна довжина рулону 85 м
Самозагострювальні ножі да
Подання матеріалу ручна, автоматична
Оброблювані матеріали гнучкі рулонні матеріали та тонкі пластики
Габарити верстата (без пакування) 233х55х25h (см)

Fotoba RollCut WR64/64S

Автоматичний рулонний різак

Швидкий та надійний автоматичний рулонний різак Rollcut WR останнього покоління з робочим полем 166 см представлений у продажу у двох модифікаціях – Rollcut WR64 та 64S.

Моделі виробляють точне різання відбитків за мітками у двох напрямках – X/Y, швидкість різання досягає 18 метрів за хвилину, матеріали дуже легко завантажуються в каттер, а робочий процес легко керується за допомогою рідкокристалічного екрану, розташованого на передній панелі різального обладнання.

Відмінність версій Fotoba RollCut WR64 та 64S у способі коригувати вертикальні ножі. WR64 передбачає ручне коригування, а WR64S автоматичне.

Автоматичні високопродуктивні широкоформатні різаки для друку після італійського виробника Fotoba – це надійні помічники для професійних цифрових друкарень, де встановлені широкоформатні сольвентні, еко-сольвентні і латексні принтери.

Різаки Rollcut WR64 і 64S чудово підійдуть для різання плакатної продукції, фотошпалер, настінних панно та художніх репродукцій.

Моделі Rollcut WR64 і 64S оснащені ножами, що самозаточуються, і здатні обрізати зображення, надруковані навіть на тонких матеріалах (плівках, паперах). Опціонально на каттер можна встановити бічний сенсорний датчик, який дозволить здійснити коректне різання навіть нерівно завантажених або погано намотаних матеріалів.

Функціонал нових моделей рулонних різаків Rollcut WR64 та 64S містить 5 каналів для зберігання даних про встановлені мітки та здатність програмувати ширину різу.

Різаки обробляють такі матеріали, як полікарбонат, ламіновані та інкапсульовані матеріали, фотопапір, вініл, самоклеючі матеріали, ПВХ, матеріали для струменевих та електростатичних плотерів, плівкові матеріали, шпалери для друку на паперовій, текстильній та флізеліновій основі.

Різаки серії Rollcut WR64 і 64S можуть працювати в комплексі з різним високопродуктивним друкарським обладнанням будь-яких марок.

Функціональні можливості:

Різання матеріалу товщиною до 0,5 мм з листів та з рулонів

• 2 ножі, що самозаточуються, роблять обрізку зображення по краях, один дисковий ніж ріже по горизонталі. (за бажанням можна поставити кілька додаткових ножів)

• Вертикальні ножі виставляють «на око», але враховуючи грамотно реалізовану систему подачі носія різання, робота відбувається з високою точністю

• Горизонтальний ніж автоматично приводиться в дію від сигналу оптичного датчика, який реагує на спеціальні мітки, надруковані по периметру зображення

• Повна автоматизація процесу різання – не потрібно витрачати час на попереднє вирівнювання матеріалів. Ніж автоматично регулює поворот для ідеального різу

• Різання може відбуватися і в напівавтоматичному режимі, потрібно лише вказати, через які відстані різаку потрібно робити горизонтальні розрізи

• Управління машиною просте та комфортне, мінімальна участь оператора, робота без шлюбу

Сфери застосування: різаки універсальні і використовуються в різних виробництвах, де може знадобитися оперативна порізка матеріалу під формат (друкарні, цифрові друковані салони, художні студії, освітні заклади та ін.)

https://youtu.be/vJBJTMXQObw

ПОДІЛИТИСЯ:

[ishare_buttons]

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту