Обрати сторінку

FLEXYFEED

Автоживильники

Flexyfeed – серія автоживильників модульної побудови для автоматичної подачі гофрокартону, розроблена відповідно до сучасних вимог, що висуваються до конверторних машин для гофровиробництва.
Дана серія оснащена сучасною електронікою та сервомоторами, у конструкції відсутні елементи гідравліки.

Завдяки складовій конструкції Flexyfeed додаткові модулі можуть бути додані до машини після введення в експлуатацію або у зв’язку із зміною вимог на виробництві.

При інтеграції в лінію з обладнанням EDF автоживильники FlexyFeed зв’язуються з переробною машиною, отримуючи дані для наступного завдання, та виконують автоналаштування без втручання оператора.

Машина забезпечує Non-stop подачу черепичного укладання гофрокартону. Контроль висоти картону на самонаклад здійснюється за рахунок використання лазерних датчиків.

Сервопривідні бічні штовхачі-вирівнювачі центрують гофрокартон на вихідних ременях машини, це усуває необхідність точного позиціонування вхідної пачки.

Стандартно гофрокартон подається в переробну машину каскадом, також можлива подача як «пачки».

Автоживильник flexyfeed для переробних машин з нижньою печаткою

Автоживильник Flexyfeed для автоматичного подавання гофрокартону в переробні лінії з нижньою печаткою оснащений центральним пристроєм підйому. Даний пристрій дозволяє подавати пачку зі штабелю за допомогою штовхача на вже викладені заготівлі гофрокартону на транспортері з черепичною укладанням, тим самим забезпечуючи безперебійність подачі гофрокартону. Висота подачі гофрокартону на столі черепичного укладання визначається оператором і контролюється за допомогою лазерного датчика.

Автоживильник flexyfeed для переробних машин з верхнім друком

В автоживителі Flexyfeed для автоматичної подачі гофрокартону в переробні лінії з верхнім друком є секція перевороту, яка інтегрована в центральний пристрій підйому, вона дає можливість перевертати пачки перед викладом на
стіл з черепичне укладання.

Операція з перевороту пачки не впливає на швидкість роботи завдяки спеціальній конструкції машини.

ПОДІЛИТИСЯ:

[ishare_buttons]

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту