Обрати сторінку

Завершена пусконалаштування полуавтоматична кришковиробнича машина MF-SCM500A

Машина виготовлена китайською компанією DONGGUAN MAUFUNG MACHINERY CO., LTD.

Машина состоит из 4 узлов – рабочего стола с вакуумным удержанием покрвного материала, устройства нанесения клея с ручной подачей и извлечением покровного материала, автоматического самонаклада картона с помощью присосок и автоматического устройства загибания покровного материала. Правда, уголки нужно вдавливать вручную. Я бы не отнес это к недостаткам – при автоматическом вдавливании уголков нужно очень точно позиционировать обложку при заворачивании краев, что замедляет работу. И операторы обычно разводят эти устройства в стороны, и вдавливают вручную, чтобы повысить скорость работы.

На цьому фото добре видно автоматичний самонаклад картонних половинок та відставу та вакуумний робочий стіл з підсвічуванням корінця.

А тут позиціонується покривний матеріал. Добре видно, що підсвічування корінця його просвічує. Зліва від операторів – пристрій нанесення клею. Воно здатне наносити як гарячі, так і холодні клеї. Дозування виконується регулюванням зазору між валом, що купається і передає, кількість клею регулюється зануренням валу, що купається (ванна з клеєм піднімається і опускається). Особливість цього пристрою досить великий діаметр валів, тому нанесення клею дуже рівномірне.

Максимальний формат готового виробу – 780х430 мм, картон для такої обкладинки – саме на фото. Але треба пам’ятати, що максимальна ширина покривного матеріалу – 840 мм, далі розташовані пневмоциліндри, за які він чіплятиметься. При підвороті по 15 мм – у нас ще є запас по 5 мм з кожного боку на точність подачі обкладинки.

Мінімальний формат – 120х120 мм.

Завершено пусконалагодження напівавтоматичної кришкоробної машини MF-SCM500A

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту