Обрати сторінку

Завершено останній етап виробництва 2-х стороннього рулонного ламінатора TECNOMAC EASY DS для українського ринку цифрового друку.

У квітні 2018 року ми відвідали відомого італійського виробника TECNOMAC Srl. з метою тестування машини на наших зразках цифрового друку та найдешевших плівках для ламінації.

Хочемо відзначити, що це був спеціальний проект із завданнями якого TECNOMAC впорався на всі 100%.

TECNOMAC, завдяки більш ніж 40-річному досвіду, може запропонувати дуже широкий спектр ламінаційних машин, що охоплюють усі виробничі потреби та які включають всі основні технології ламінування, доступні в даний час на ринку.

Машини TECNOMAC спроектовані і складаються на 100% з компонентів вироблених на власній інструментальній базі TECNOMAC, що знаходиться на одному виробничому майданчику зі складальним цехом

Автоматичний 2-х сторонній рулонний ламінатор EASY DS

Модель EASY DS ідеально підійде для цифрових друкарень надзвичайно вимогливим до швидкого переходу з формату на формат. Стандартна машина складається з автоматичного самонакладу, специфічною схемою валів модуля ламінування, що дозволяє використовувати звичайні плівки для ламінації при температурному режимі до 120 С,

При 2-х сторонньому ламінуванні, надрукований з двох сторін лист, заходить між хромованим і гумовим валами вже закритий плівкою з 2-х сторін повністю виключаючи при цьому попадання активованого тонера на нижній притискний (гумовий) вал (температура активації тонера в середньому 90 С в залежно від бренду цифрової друкарської машини).

На EASY DS використання дорогих низькотемпературних плівок більше не потрібно.

TECNOMAC EASY DS для Українського ринку цифрового друку

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту