Обрати сторінку

У друкарні ВАІТЕ (Київ) 31 серпня 2017 року було встановлено термобіндер PIONEER італійської фірми DIGITAL S.r.l.

Машина сама по собі досить унікальна, тому пусконалагодження та навчання проводив сервісний інженер від виробника Luca Minchio.

Коротко про унікальність – машина працює з двома типами клею – і PUR і термоклей. Перехід з клею на клей виконується селектором на тач-панелі і займає не більше однієї секунди. Клейової ванни НІ! Обидва клеї знаходяться у герметично закритих судинах, тому, незважаючи на маленьке приміщення без витяжки, жодного характерного запаху за два дні роботи нам не було.

На фото показаний повністю відкритий механізм нанесення термоклею (PUR механізм встановлений на товщину блоку 5 мм) – клей на корінець наноситься через щілину, бічне проклеювання через отвори. Клей подається плунжерним механізмом з чітким відсіканням – при роботі жодної краплі зайвого клею не капає вниз.
Крім цього, машина вміє клеїти на блоки з форзацами смужку паперу або тканини для твердої палітурки. Завдяки дотепному механізму присосок у каретці форзаци піднімаються, щоб не потрапити під фрезу, клей наноситься і на блок і на підняті форзаци, потім опускаються форзаци і разом з блоком приклеюються до смужки.
Машина дуже компактна, у плані займає 2 х 1 метри, не вимагає витяжки (тобто може безболісно працювати в офісному приміщенні), працює з блоками до 440 х 330 мм та завтовшки до 50 мм. Просто казка!

Інсталяція компактного PUR біндера в ТОВ “Компанія ВАІТЕ” (Київ)

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту