Обрати сторінку

У друкарні ПОЛІГРАФІКА (Чернівці) було успішно встановлено термобіндер PIONEER виробництва Італійської компанії Ferrari Postpress Srl.

Слід зазначити, що це перший PIONEER вироблений Ferrari Postpress Srl. Після придбання прав на виробництво у попередника компанії DIGITAL Srl. (NEWBIND)

На фото: Виробничий майданчик Ferarri Postpress Srl. в Padova , що вирішують етапи складання Pioneer.

Термобіндер працює відразу з двома типами клею – і PUR і EVA термоклей. Перехід з клею на клей виконується селектором на тач-панелі і займає не більше однієї секунди. Клейової ванни НІ! Обидва клеї знаходяться в герметично закритих судинах, тому, незважаючи на маленьке приміщення без витяжки, жодного характерного запаху за два дні роботи нам не було.

На фото показаний повністю відкритий механізм нанесення термоклею.
товщину блоку 5 мм) – клей на корінець наноситься через щілину, бічна проклейка – через отвори. Клей подається плунжерним механізмом з чітким відсіканням – при роботі жодної краплі зайвого клею не капає вниз.

Крім цього, машина вміє клеїти на блоки з форзацами смужку паперу або тканини для твердої палітурки. Завдяки дотепному механізму присосок у каретці форзаци піднімаються, щоб не потрапити під фрезу, клей наноситься і на блок і на підняті форзаци, потім опускаються форзаци і разом з блоком приклеюються до смужки.

Машина дуже компактна, у плані займає 2 х 1 метри, не вимагає витяжки (тобто може безболісно працювати в офісному приміщенні), працює з блоками до 440 х 330 мм та завтовшки до 50 мм.

На Фото : завершення інсталяції таінструктаж PIONEER в ПОЛІГРАФІКА (Чернівці)

Інсталяція термобіндера PIONEER в ПОЛІГРАФІКА ( Чернівці)

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту