Обрати сторінку

Технічний тренінг з нової техніки компанії DUPLO (Японія).

З 11 по 22 лютого 2019 року сервісний інженер Анатолій Мирончук пройшов навчання у європейському офісі компанії Duplo International, розташованому біля Лондона у мальовничому містечку Addlestone https://www.duplointernational.com/uk/

Наша компанія не один десяток років представляє техніку Duplo на ринку України. Накопичено солідний досвід. Однак Duplo активно розвиває лінійку техніки та дивує новими технічними рішеннями. Іноді з’являються настільки нові та несподівані рішення, що накопичений досвід та самоосвіта вже не дозволяють повноцінно підтримувати техніку.

Наприклад, DuSense (DDC-810) – машина для вибіркового лакування цифрових відбитків. Мало нанести УФ лак на відбиток, потрібно ще й потрапити з точністю 0,2 мм у реальний цифровий відбиток. А це не офсетна машина, відбиток проходить своїм ходом між валами, потім через фьюзер, переворот у дуплексі та все по новій. Плюс електронні налаштування зображення (розміри, перекіс та інше). У результаті два поспіль відбитки дуже схожі за геометрією, але не ідентичні. А відбитки з двох (або більше) однакових пристроїв, що стоять поруч, вже мають свою індивідуальність. Тому в системі є дві камери, які в реальному часі стежать за зображенням та вносять корективи. Плюс ручне коригування.

Або iSaddle – основна властивість – це вдалий гібрид вакуумної листопідбірки з ВШРА. У традиційних системах спочатку робиться підбір, потім він зшивається і потім фальцюють. Це чудово працює для 10 аркушів. Вже важко для 20 – корінець після фальцювання погано обтиснутий. Мало того, що це псує зовнішній вигляд, воно ще й створює проблеми для підрізування тримера. Виробники з цим намагаються боротися, наприклад, C.P.Bourg пропонує лінію перед триммером BBP (Bourg Book Press) для обтиску сфальцованого буклета. А як щодо 30 аркушів? Підібрати та пошити можна. Пошити можна і 50 аркушів. А ось сфальцувати на автоматі вже не вийде. У iSaddle весь вибір (set) ділиться на пакети (subsets). Автоматично по 10 аркушів (вони добре фальцюються), вручну можна призначити різні поєднання, аж до 1 аркуша (обкладинка окремо, наприклад). Кожен пакет окремо бігається, потім фальцується і у вигляді перевернутого V (як у ВШРА) збирається в повний підбір для зшивання. А потім ще й обтискається перед двома триммерами – обрізання з трьох боків. Плюс купа можливостей для обробки цифрового друку – зшивання вже підібраних буклетів, буклетів у яких сторінки різних розмірів (фантазія дизайнерів безмежна), обробка двох буклетів на одному аркуші тощо. Навіть є можливість одночасно підбирати та зшивати, а також підбирати у стакер, наприклад, для поклейки.

DC-646 на цьому тлі виглядає скромніше. Ми вже ставили молодші моделі DC-545 та DC-645. Але тут помітно краще проведення листа трактом. До того ж він уміє не лише різати вздовж і впоперек, та бігувати. Але ще й перфорувати, а також робити мікроперфорацію.

Навчання пройшло успішно, на фото мої колеги з Каталонії із сертифікатами та за ними наш тренер з DuSense. Я, як завжди з камерою

І нові сертифікати:

Навчання – світло!

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту