Обрати сторінку

Представники компанії «Поліграфічні Системи» спільно з співробітниками передових українських друкарень UNISOFT (м. Харків), ГЛОБУС (м. Харків), АРТ–ПРЕСС (м. Дніпро), Від А до Я(м. Київ), CYFROLAB ) взяли участь у конференції «PAPERFLOW EVENT 2017», яка проходила 5-6-7 жовтня 2017 в Brusaporto, Італія.

Конференція була організована нашими партнерами – відомими італійськими виробниками поліграфічного обладнання.

SCS AUTOMABERG SRL
Компанія спеціалізується на виробництві унікальних рішень для книжкового виробництва. Останнім часом продукція компанії SCS дуже популярна на українському ринку.
SOLEMA
Компанія виробляє допоміжне обладнання (з’єднувальні конвеєри, палетайзери, автоматизовані рішення для укладання продукції в картонні коробки, окремий напрямок – обладнання для виробництва коробок з решітками).

PERONI RUGGERO
Компанія проектує та виготовляє машини для  виробництва найширшого асортименту канцелярської та шкільної продукції

TECNOMAC  S.R.L.

Компанія є провідним європейським виробником промислових ламінаторів та машин для вибіркового УФ лакована з повним цифровим процесом

У ході конференції було представлено нові розробки профільного поліграфічного обладнання. Крім того керівники, головні інженери, конструктори та технологи компаній організаторів обговорили з потенційними клієнтами актуальні питання та нововведення сучасних інженерних технологій і рішень для поліграфічної галузі.

У рамках проведення PaperFlow українська делегація була запрошена ще одним із наших італійських партнерів — компанією Zechini на презентацію оновленої лінійки обладнання для виготовлення книг у твердій обкладинці.

Презентація була цікавою як для офсетних, так і цифрових друкарень. Було успішно продемонстровано, як заощадити 90% робочого часу на зміні формату та ефективно задіяти вже наявне у вас післядрукарське обладнання.

Вперше були представлені:

 1. Нова напівавтоматична кришкоробна машина з автоматичною зміною формату. Машина здатна зчитувати розміри картону та паперу за 5 секунд.
 2. Нова машина для приклеювання форзаців до марлі. Рішення ідеально підходить для роботи разом із ІХС.

Крім того, були показані в роботі, які вже добре себе зарекомендували:

 1. Книговставна машина.
 2. Обтискно-штрихувальна машина
 3. Покрівельна машина Roby Junior 2 VAS.
 4. Машина для зовнішнього обклеювання коробок ESB 500

Після закінчення презентації президент компанії Zechini Роберто Зекіні запросив нашу делегацію обговорити сучасні тенденції та потреби поліграфії під час бізнес-ланчу в престижному заміському гольф-клубі.

Paperflow Event 2017

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту