Обрати сторінку

Wookil Machinery Co., Ltd

Заснована в 1983 році Wookil Machinery Co., Ltd (Південна Корея) є не тільки першим розробником напівавтоматичних плоских висікальних машин, але і першим виробником найбільшого у світі плоского напівавтоматичного висікального преса (1700 x 2600 мм).
З моменту заснування Wookil Machinery Co., Ltd сконцентровані на поліпшенні та оптимізації своїх виробничих лінійок, а також ефективного розвитку дистрибуторської мережі і сервісного обслуговування відповідно до високих вимог клієнтів та швидкої гофроіндустрії на внутрішньому та міжнародному ринках.
Протягом чотирьох десятиліть Wookil Machinery Co., Ltd, розробляли та вдосконалювали висікальні комплекси з використанням накопичених технологій та інноваційного дизайну, а також постійної підтримки та високої довіри клієнтів як усередині країни, так і за її межами.

В даний час Wookil Machinery Co., удосконалює і розширює можливості висікальних машин, комбінуючи новітні IT-технології для підтримки автоматизації виробництва гофрокартону, а також розробляє нові лінійки продуктів, щоб відповідати змінним вимогам ринку. Wookil Machinery Co., вірить, що «Постійні зміни та розвиток» з інноваційними технологіями принесуть на ринок ім’я світового лідера висікальних машин, а «Постійний та відданий інтерес клієнтів допоможе  Wookil Machinery Co. закріпитися в лідируючих позиціях на конкурентних ринках.

Wookil Machinery Co., Ltd

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту