Обрати сторінку

Dongfang

DONGFANG Precision Science & Technology Co., Ltd розташована у промисловій зоні Шишань, в районі Фошань Гуандон. Заснована в 1996 році, DONGFANG вже за кілька років стала одним із головних гравців ринку важкого обладнання для виробництва упаковки з гофрокартону. Стратегія компанії, заснована на розробці глобальних рішень у цій галузі перетворила її на впливового конструктора та виробника з унікальними та стійкими перевагами перед конкурентами.

Той факт, що компанія DONGFANG постійно прагне технічної досконалості та соціальної відповідальності за національну промисловість, довів, що китайські підприємства повністю здатні самостійно розробляти та створювати чудову якість машини з виробництва гофроупаковки.

Як підприємство з високою ефективністю виробляє високотехнологічне обладнання для виробництва гофротари, що пропонує найкраще сервісне обслуговування та має найбільші обсяги продажів в Китаї, DONGFANG конструює та створює кожен зі своїх продуктів у суворій відповідності до європейських стандартів.

В даний час DONGFANG входить до п’ятірки найбільших у світі виробників обладнання для гофроупаковки.

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту