Обрати сторінку

Компанія SHINOHARA Japan зі штаб-квартирою у м. Сідзуока є правонаступником Компанії SHINOHARA MACHINERY Co., Ltd, виробника офсетних листових друкарських машин; зі світовим ім’ям, яке після 90-х років успішної діяльності  змушена була вдатися у 2011-му році до реорганізації компанії та пошуку шляхів оптимізації під впливом світової економічної кризи в цілому та кризи поліграфічної галузі зокрема.
     Компанія SHINOHARA JAPAN забезпечує наступність, продовжуючи розвиток та просуваючи бренд із збереженням незмінної високої японської якості SHINOHARA. У компанії продовжують працювати висококваліфіковані фахівці, віддані марці SHINOHARA і які росли та розвивалися творячи історію цієї марки. Завдяки згуртованій команді професіоналів вдалося зберегти та підтримати традиції, закладені з 1919 року, року заснування компанії. Це традиції випуску високоякісної продукції та довірчих відносин із клієнтами.
     З 2012 року «нова» SHINOHARA включилася до активної діяльності та змогла заново вивести друкарські машини SHINOHARA на світовий рівень. В даний час Компанія має дві виробничі бази – одна в Японії, інша в Китаї, в будь-якому випадку все обладнання випускається під єдиним контролем фахівців японського ОТК SHINOHARA Japan.
  Ринки друкарської техніки стають дедалі глобалізованішими. Як наслідок, це природно і логічно мати виробничі потужності більш ніж в одній країні для задоволення вимог клієнтів. Відповідно, наша компанія має виробничі потужності як у Китаї, так і в Японії, роблячи задоволення потреб клієнтів більш простим. Завдяки вкладу інженерів в обох країнах ми маємо можливість представити більш складне друкарське обладнання для поширення по всьому світу.

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту