Обрати сторінку

Tecnau Connect

Система управління комплексом післядрукарського обладнання Tecnau Connect

За допомогою Tecnau Connect можна поєднати весь комплекс вашого післядрукарського обладнання під керуванням однієї робочої станції. Завдяки цьому оператор отримує консолідовану інформацію про все обладнання, а в разі потреби фахівці сервісної підтримки зможуть дистанційно продіагностувати будь-яке обладнання.

Tecnau Connect здійснює контроль, заснований на використанні двовимірних кодів для відстеження порядку обробки або друку, пропущених сторінок або робіт, помилок спуску смуг, а також пропущених кодів та якості їх відтворення.

На основі зібраних даних Tecnau Connect має можливість генерувати ряд звітів, таких як: статистика виробництва, системні журнали, частота появи помилок, лічильники оброблених завдань та інші, які дозволяють отримати цінну інформацію для оптимізації та планування виробництва.

Можливості вирішення:
• централізована станція керування;
• перевірка якості та цілісності робіт;
• створення звітності;
• дистанційна діагностика.

Контроль змісту та якості робіт у процесі друку дозволяє за необхідності внести коригування або виправити помилки до того, як завдання буде повністю надруковано. Система впевниться у можливості зчитування коду, перевірить порядок сторінок, наявність дублюючих сторінок для подальшого автоматичного відбракування їх на наступних етапах роботи. У процесі зчитування система Tecnau Connect створює базу даних завдань, що у роботі, контролю їх виконання всіх етапах виробництва, включаючи створення завдань на передрук.

Грунтуючись на статистиці помилок та обсягах виробництва, система запропонує рекомендації щодо планового обслуговування кожної одиниці обладнання.

Система управління комплексом післядрукарського обладнання:

• Центр виробничого майданчика
• Відстеження виробничого процесу та статистика
• Доступ до віддаленої підтримки

ПОДІЛИТИСЯ:

[ishare_buttons]

  Монастирський
  Сергій Володимирович

  +380503322194

  Заповніть заявку

  прізвище ім'я

  Назва організації

  місто, адреса

  Електронна пошта

  телефон

  предмет запиту